KONST / Litografier / Grafiskt blad 13789134
nr 1378 9134
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, Eldstad. Signerad, numrerad 46/100. Gicléetryck på duk. Motivet: ca 45x55 cm, lös duk, oramad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:19:32
12/2 10:43:48
100 kr
15/2 17:51:40